Szybkie kredyty

Posted by on wrz 9, 2015 in warunki obowiązujące przy różnych kredytach | 0 comments

koszty-kredytuCoraz popularniejsze na rynku stają się wszelkiego typu kredyty, które możemy pozyskać w krótkim czasie i przy minimum formalności. Takie kredyty określane są często mianem szybkich kredytów. Oferowane są one przed wszystkim stałym klientom w przypadku, których nie ma konieczności przygotowywania wniosku kredytowego, czy dostarczania dokumentów dotyczących zatrudnienia, czy uzyskiwanych dochodów. Klient, który posiada w danym banku rachunek bankowy jest dla banku, zwłaszcza jeśli ów rachunek jest wieloletni, w pełni pewnym klientem.

Oczywiście w takim przypadku bank doskonale orientuje się, co do źródeł oraz wysokości dochodów, a co za tym idzie kredyt na krótki czas i niską kwotę może być udzielony od ręki. Wynika to z faktu, że bank na bieżąco może badać zdolność kredytową klienta. Oczywiście takie kredyty najczęściej dotyczą większych sum, niż te możliwie do uzyskania w rachunku bieżącym, czy też przy użyciu karty kredytowej. Szczególnie taką ofertę proponują swoim klientom banki internetowe, czyli takie, które nie posiadają odpowiedniej ilości placówek w dużej ilości miast, czyli mają mniejsze możliwości dotarcia i pozyskania klientów. W ten sposób składając takie oferty idą po pierwsze na rękę klientom, ale z drugiej strony poszerzają bazę swoich własnych klientów i sprzedanych produktów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>